Дорогі ветерани, шановні верхньорогачани, гості!

Від себе особисто та депутатського корпусу Верхньорогачицької районної ради шостого скликання вітаю Вас із 70-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні!

Ми щиро вдячні Вам, ветерани, за те що вистояли і перемогли чорну фашистську нечисть.

 

Для нас, нині живущих, подвиг військового покоління - це абсолютний еталон служіння ідеалам свободи, справедливості та добра – це суміш печалі й радості для нас усіх, пов’язаної зі спогадами буремних років війни, з весною, народженням та розквітом нового життя.

Згадаймо, що за роки війни Україна заплатила за свою свободу, за право жити на рідній землі більше ніж десятьма мільйонами життів своїх синів і дочок.

Це надзвичайно висока плата, щоб жити вільно на Батьківщині.

У цей славний незабутній день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, складаємо глибоку шану Дітям війни, які на своїх плечах винесли тягар у повоєнні роки та підняли країну з руїн.

Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство.

Грядущі покоління у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви проявили в боях за Батьківщину.

Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв нашу Вітчизну, виявив нездоланну мужність та незламність духу.

І сьогодні Ваша життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов’язку – це належний приклад для наслідування.

Наш обов’язок - ваших нащадків – бути гідними вашого життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

Саме Вам - воїнам визволителям, від щирого серця завдячуємо свободою та мирним небом упродовж років, можливістю ростити дітей, обробляти лани, радіти успіху у досягненні мети, посміхатися сонцю.

Вдячні солдатським вдовам, всім солдатам, що міряли дороги крізь війну.

Нехай мир і злагода завжди живуть у наших душах і серцях, хай це світле травневе свято і наші щирі бажання додадуть усім нам нових сил і натхнення для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень, принесуть мир нашій рідній Україні.

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни,
шановні верхньорогачани та гості!

Від себе особисто та депутатського корпусу Верхньорогачицької районної ради шостого скликання запрошуємо Всіх, хто має таку можливість, прийти 9 травня до монументу Слави та вшанувати доблесних ГЕРОЇВ ПЕРЕМОГИ.

Закликаємо висловити свою повагу всім загиблим у роки війни 1941-1945 років у ході, яка пройде від монументу Слави до поховань воїнів-визволителів на кладовищі у селищі Верхній Рогачик, та за традицією, яка склалась упродовж цих років, вшанувати загиблих воїнів хвилиною мовчання, віддати данину живим визволителям рідної землі, поринути у спогади та скуштувати солдатську кашу.

Висловлюємо прохання долучитися до заходів, які підготовлені структурними підрозділами районної державної адміністрації, селищною та сільськими радами, по відзначенню Дня Перемоги 8 та 9 травня у всіх селах нашого славного району, на території якого залишились спочивати сотні солдат, де височать пам’ятники та обеліски загиблим воїнам – переможцям.

Не залишайтесь осторонь! Збережіть пам’ять про  СОЛДАТ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!   

Шановні, бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя, миру і злагоди кожному дому, кожній родині. Світла пам’ять загиблим воїнам! Вічна слава переможцям! Хай береже вас доля! Зі святом Перемоги!

 

З повагою

Голова Верхньорогачицької районної ради                    Віталій Кондратенко

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua