Шановні односельці!


Вітаю Вас зі святом - Днем захисника Вітчизни, що засвідчує повагу суспільства до людей, які присвятили себе служінню народу, охороні миру і спокою, забезпеченню суверенітету Української держави.    
23 лютого ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання. Звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму. І цього зв'язку не порушать навіть найбільші зміни в сучасному світі. Ми були і є свідками радикальних змін, які відбуваються і в нас, і в усьому світі. Священною є пам'ять про нашу перемогу і про тих, хто її виборював і платив найдорожчою ціною. Всі, хто носить почесне звання захисника Вітчизни уособлюють всі етапи розвитку нашого славетного війська: ті хто вів смертельний двобій із фашизмом, брав участь у так званих локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності, несе сьогодні нелегку військову службу.
Ми повинні брати приклад з попередніх поколінь військовослужбовців для продовження бойових і трудових традицій, уміння забезпечення непорушності кордонів Батьківщини.
Від щирого серця зичу Вам доброго здоров’я, щастя, злагоди у сім’ях, добробуту, бадьорості духу, наснаги і успіхів.

З повагою голова районної ради   В.В. Кондратенко

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua