проект 

 

У К Р А Ї Н А

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА РАЙОННА РАДА

Херсонська область

Р І Ш Е Н Н Я

ХХ  сесії  сьомого  скликання

 

 

від                2017 року   №

 

Про хід виконання програми

зайнятості населення Верхньорогачицького

району на період до 2017 року

 

 

            Заслухавши та обговоривши інформацію про хід виконання програми  зайнятості населення Верхньорогачицького району на період до 2017 року, сесія районної ради відмічає, що  в районі проводиться відповідна робота щодо виконання заходів даної програми.

         Так, станом на 01 січня 2017 року на обліку в Верхньорогачицькому районному центрі зайнятості перебувало 358 осіб шукаючих роботу, в тому числі безробітних громадян - 353.

Упродовж січня-квітня 2017 року з метою пошуку роботи до центру зайнятості звернулося 328 чоловік, з них статус безробітного було надано - 301. Таким чином, всього упродовж даного періоду на обліку перебувало 686 осіб шукаючих роботу, з них безробітних - 654.

Застосовувались як активні, так і пасивні заходи соціального захисту безробітних. Всього активними заходами охоплено 322 чоловіки незайнятих громадян, що становить 47% від загальної кількості громадян, які перебували на обліку.

Всього працевлаштовано 159 шукачів роботи, в тому числі безробітних - 133, що на 34 особи більше, ніж упродовж аналогічного періоду 2016 року. Рівень працевлаштування безробітних складає 20,3%, що більше показника минулого 2016 року на 5%.

Упродовж 2017 року до центру зайнятості надійшло 152 вакансії, що на 14 вакансій більше, порівняно із кількістю зареєстрованих вакансій упродовж 2016 року. Найбільші обсяги працевлаштування безробітних громадян відбувалися у сільському господарстві.

Для забезпечення тимчасової зайнятості укладено 9 договорів з селищною  та сільськими радами на проведення громадських робіт. На громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру працювали 91 чоловік, з них: 19 -  на громадських роботах, 72 - на інших роботах тимчасового характеру.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці безробітним, які не мають професії або втратили кваліфікацію через тривалий термін безробіття, надавалась можливість отримати професію, підвищити кваліфікацію, перекваліфікуватись. Упродовж 2017 року проходили профнавчання 72 чоловіки, з них закінчили навчання - 71. Працевлаштовано після профнавчання за направленням центру зайнятості 39  чоловік. Рівень працевлаштування після профнавчання складає  53,9%.

На даний час вивчаються потреби роботодавців та надається допомога щодо укомплектування підприємств персоналом, проводиться інформування про професійно-кваліфікаційний склад безробітних та можливість працевлаштування громадян, особливо з числа соціально-незахищених категорій, з компенсацією єдиного соціального внеску згідно Закону України «Про зайнятість населення». За сприянням служби зайнятості укомплектовано 150 вакансій. Рівень укомплектування вакансій упродовж 2017 року становив 98,7%, що на 2% вище рівня 2016 року.

З метою підтримки підприємницької ініціативи серед безробітних, особливо із сільської місцевості, в Верхньорогачицькому районному центрі зайнятості проводиться інформаційно-роз’яснювальна та консультаційна робота з питань само зайнятості населення.

Впродовж 2017 року всіма видами профорієнтаційних послуг охоплено 921 чоловік різних категорій населення, в тому числі 659 осіб, які шукали роботу, з них безробітних - 649. Профорієнтаційне обслуговування населення здійснюється через:  самоінформування громадян в інформаційному просторі центру зайнятості;  індивідуальне профінформування громадян; групові профінформаційні консультації; профінформаційні та профконсультаційні семінарські заняття; індивідуальні профконсультації із застосуванням профдіагностичного обстеження та без застосування профобстеження.

Основним пасивним заходом підтримки безробітних була виплата допомоги по безробіттю. Всього отримували допомогу по безробіттю упродовж 2017 року 518 безробітних осіб. Сума виплаченої допомоги по безробіттю становить 1408,9 тис. грн.

Станом на 01 травня 2017 року на обліку в Верхньорогачицькому районному центрі зайнятості перебували 383 шукачів роботи, в тому числі 373 безробітних. Із загальної кількості безробітних, що перебувають на обліку: особи, які займали робітничі місця –253, посади службовців - 56, особи без професії або такі, що займали місця, які не потребують спеціальної підготовки - 64, такі, що проживають у сільській місцевості – 53.

         Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Інформацію про хід виконання програми  зайнятості населення Верхньорогачицького району на період до 2017 року прийняти до відома.
  2. Районній державній адміністрації, її структурним підрозділам, закладам охорони здоров’я, селищній, сільським радам продовжити роботу по виконанню заходів даної програми спрямованих на поліпшення життєзабезпечення населення району, соціальний захист безробітних,  легалізацію робочих місць.
  3. Виконавцям даного рішення інформувати виконавчий апарат районної ради про виконання даних рекомендацій в термін до 01 січня 2018 року.

  4.  Контроль за виконанням програми покласти на постійну комісію районної ради з питань соціального захисту населення, ветеранів війни і праці, охорони здоров’я, молоді.   

 

 

Голова районної ради                                       Г.І.Нестеренко

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua