ПРОЕКТ

 

У К Р А Ї Н А

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА РАЙОННА РАДА

Херсонська область

Р І Ш Е Н Н Я

 ХХІ сесії  сьомого  скликання

 

від 26 липня 2017  року  №  

 

Про   отримання та використання

коштів іншої субвенції у 2018 році

 

 

         Відповідно до статей 91, 93 та 101 Бюджетного кодексу України, керуючись п. 7 ст. 16, п. 6 пункту «а» статті 28, ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши прийняті рішення Верхньорогачицької селищної та Зеленівської, Самійлівської сільських рад щодо надання міжбюджетного трансферту у вигляді іншої субвенції до районного бюджету на здійснення окремих видатків місцевих бюджетів у 2018 році, районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

        

         1. Отримати міжбюджетні трансферти у вигляді іншої субвенції у 2018 році з Верхньорогачицького селищного, Зеленівського  та Самійлівського сільських бюджетів, в обсягах, що будуть визначені рішеннями сесій відповідних місцевих рад про селищний,  сільські бюджети на 2018 рік та з урахуванням відповідних змін на дані цілі протягом бюджетного періоду.

         2. Кошти іншої субвенції  направити на реалізацію районної програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку на період 2016-2020 років.

         3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації врахувати показники міжбюджетних трансфертів при розробці районного бюджету на 2018 рік та при внесенні змін протягом бюджетного періоду.       

         4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів та спільної власності територіальних громад району.

 

 

Голова районної ради                                                Г.І. Нестеренко

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua