ПРОЕКТ

                                      

У К Р А Ї Н А

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА РАЙОННА РАДА

Херсонська область

Р І Ш Е Н Н Я

ХХVІсесії  сьомого  скликання

 

від            2017 року  №    

 

Про внесення змін до районної програми

«Розвиток людського капіталу

Верхньорогачицького району 

 на 2017-2021 роки»

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання районної державної адміністрації від 15 листопада 2017 року № 256/01-33, районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Внести   зміни   до  районної програми «Розвиток людського капіталу Верхньорогачицького району   на 2017-2021 роки», затвердженої рішенням XVIII сесії Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання від 31 березня 2017 року № 236, а саме:

1.1. Внести зміни до розділу VIІ «Фінансове забезпечення виконання Програми»:

1.1.1. Абзац чотири викласти у новій редакції: «Фінансування освітніх послуг у вищих навчальних закладах області для підготовки демобілізованих військовослужбовців, що проходять службу у зоні проведення АТО буде здійснюватися на безкоштовній основі за кошти обласного та місцевих бюджетів (без надання пільгового кредиту) та відповідно до Положення  про оплату за навчання для здобуття вищої освіти в Херсонській області демобілізованими військовослужбовцями, які проходили службу в зоні проведення антитерористичної операції» затвердженим рішенням XIV сесії обласної ради VII скликання від 08 вересня 2017 року №562 «Про внесення змін та доповнень до обласної програми «Розвиток людського капіталу Херсонської області» на 2017-2021 роки».

1.1.2. Абзац дев’ятий викласти у новій редакції: «Фінансування здійснюється шляхом надання Обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі безвідсоткових цільових пільгових кредитів за рахунок коштів обласного бюджету на здобуття вищої освіти у Херсонській області в рамках реалізації обласної програми «Розвиток людського капіталу Херсонської області» на 2017-2021 роки» згідно Порядку затвердженим рішенням   XIV сесії обласної ради VII скликання від 08 вересня 2017 року №562 «Про внесення змін та доповнень до обласної програми «Розвиток людського капіталу Херсонської області» на 2017-2021 роки».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів та спільної власності територіальних громад району та постійну комісію районної ради з питань соціального захисту населення, ветеранів війни і праці, охорони здоров’я, молоді.   

 

 

Голова районної ради                             Г.І.Нестеренко

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua