Проект

        

 У К Р А Ї Н А

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА РАЙОННА РАДА

Херсонська область

Р І Ш Е Н Н Я

сесії  сьомого скликання

 

 _________  2017 року № 

 

Про внесення  змін до рішення

районної ради від 23 грудня 2016 року

№ 181 «Про районний бюджет на 2017 рік»

 

 

         Керуючись статтями 22, 23, 71 та 78 Бюджетного кодексу України, Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України»», розпорядження Кабінету Міністрів України  від 12.07.2017 року № 463-р «Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально- економічного розвитку окремих територій», розглянувши пропозиції районної державної адміністрації від ________ № ___ щодо внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 181 «Про районний бюджет на 2017 рік», районна рада

 

ВИРІШИЛА :

 

   1. Внести до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 181 «Про районний бюджет на 2017 рік» наступні зміни:

       1.1  Збільшити дохідну частину  загального фонду районного бюджету  за ККД 41030800 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот» на загальну суму 39200,00 гривень.

       1.2 Зменшити дохідну частину  загального фонду районного бюджету  за ККД 41035800 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя» на загальну суму 101500,00 гривень.

     1.3 Збільшити дохідну частину  спеціального фонду районного бюджету  за ККД 41034500 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально - економічного розвитку окремих територій» на загальну суму 876000,00 гривень.

    1.4 Збільшити видаткову частину  загального фонду районного бюджету  за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот по головному розпоряднику коштів - управлінню праці та соціального захисту населення Верхньорогачицької районної державної адміністрації на загальну суму 39200,00 гривень за ТПКВКМБ 1513016 «Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг».

   1.5 Зменшити видаткову частину  загального фонду районного бюджету  за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя по головному розпоряднику коштів - управлінню праці та соціального захисту населення Верхньорогачицької районної державної адміністрації на загальну суму 101500,00 гривень за ТПКВКМБ 1511060 «Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках (у т. ч. сімейного типу, прийомних сім'ях)».

   1.6   Збільшити видаткову частину спеціального фонду (бюджету розвитку) районного бюджету на загальну суму 876000,00 гривень по головному розпоряднику коштів -   відділу освіти Верхньорогачицької районної державної адміністрації  по ТПКВКМБ 1011020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами», для проведення капітального ремонту котельні із заміною опалювальних котлів і насосів Чистопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів у с.Чистопілля,  Верхньорогачицького району, Херсонської області.

    2. Фінансовому управлінню Верхньорогачицької районної державної адміністрації внести відповідні зміни до показників районного бюджету на 2017 рік.

   3. Додатки 1-3 до цього рішення є невід’ємною його частиною.

   4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів та спільної власності територіальних громад району.

 

 

Голова районної ради                                                                        Г.І.Нестеренко

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua