Проект

У К Р А Ї Н А

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА РАЙОННА РАДА

Херсонська область

Р І Ш Е Н Н Я

XVI сесії  сьомого скликання

 

 ____________  2016 року №  ____

Про внесення змін до рішення

районної ради від 30 грудня 2015 року

№ 44 «Про районний бюджет на 2016 рік»»

 

 

Керуючись статтями 22, 23, 78 Бюджетного кодексу України,  статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши пропозиції районної державної адміністрації від ________ № ___ щодо внесення змін до рішення районної ради від 30 грудня 2015 року № 44 «Про районний бюджет на 2016 рік»», районна рада

 

ВИРІШИЛА :

 

     1. Зменшити дохідну частину  загального фонду районного бюджету  за ККД 41031000 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу» на загальну суму 1848400,00 грн.

   2. Збільшити дохідну частину загального фонду районного бюджету за ККД 41030800 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот» на суму 3546526,00 грн..

   3. Збільшити дохідну частину  загального фонду районного бюджету  за ККД 11010400 «Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата» на загальну суму 20948,00 грн.

   4. Зменшити видаткову частину загального фонду районного бюджету  за рахунок субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу по головному розпоряднику коштів – управлінню праці та соціального захисту населення Верхньорогачицької районної державної адміністрації за КТКВМБ 090406 «Субсидії населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу» на загальну суму 1848400,00 грн..

   5. Збільшити видаткову частину загального фонду районного бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот по головному розпоряднику коштів по головному розпоряднику коштів – управлінню праці та соціального захисту населення Верхньорогачицької районної державної адміністрації на загальну суму 3546526,00 грн., а саме:

    -  за КТКВМБ 090201 «Пільги ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України `Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту`, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, дітям війни, особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань та реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами, на житлово-комунальні послуги» на загальну суму 137324,12 грн.;

    - за КТКВМБ 090204 «Пільги ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам податкової міліції, ветеранам державної пожежної охорони, ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранам служби цивільного захисту, ветеранам Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України, вдовам (вдівцям) померлих (загиблих) ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів податкової міліції, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранів служби цивільного захисту та ветеранів Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України, звільненим зі служби за віком, через хворобу або за вислугою років військовослужбовцям Служби безпеки України, працівникам міліції, особам начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, особам, звільненим із служби цивільного захисту за віком, через хворобу або за вислугою років, та які стали інвалідами під час виконання службових обов`язків, пенсіонерам з числа слідчих прокуратури, дітям (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, загиблих або померлих у зв`язку з виконанням службових обов`язків, непрацездатним членам сімей, які перебували на їх утриманні, звільненим з військової служби особам, які стали інвалідами під час проходження військової служби, батькам та членам сімей військовослужбовців, військовослужбовців Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України, які загинули (померли) або пропали безвісти під час проходження військової служби, батькам та членам сімей осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які загинули (померли) або зникли безвісти під час виконання службових обов`язків на житлово-комунальні послуги» на загальну суму 707,68 грн.

   - за КТКВМБ 090207 «Пільги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов`язана з Чорнобильською катастрофою, на житлово-комунальні послуги» на загальну суму 424,58 грн.

    - за КТКВМБ 090210 «Пільги пенсіонерам з числа спеціалістів із захисту рослин, передбачені частиною четвертою статті 20 Закону України `Про захист рослин`, громадянам, передбачені пунктом `ї` частини першої статті 77 Основ законодавства про охорону здоров`я, частиною п`ятою статті 29 Закону України `Про культуру`, частиною другою статті 30 Закону України `Про бібліотеки та бібліотечну справу`, абзацом першим частини четвертої статті 57 Закону України `Про освіту`, на безоплатне користування житлом, опаленням та освітленням» на загальну суму 60999,67 грн.

    - за КТКВМБ 090215 «Пільги багатодітним сім`ям, дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім`ям, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також сім`ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування, на житлово-комунальні послуги» на загальну суму 33813,25 грн.

   -  за КТКВМБ 090405 «Субсидії населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг» на загальну суму 3313256,70 грн.

    6. Збільшити видаткову частину загального фонду районного бюджету по головному розпоряднику коштів – Верхньорогачицькій районній раді по КТКВМБ 250203 «Проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів»  на загальну суму 20948,00 грн..

    7. Здійснити перерозподіл асигнувань загального фонду районного бюджету в межах бюджетних призначень по головному розпоряднику коштів – Верхньорогачицькій районній раді по КТКВМБ 250203 «Проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів»  на загальну суму 10345,00, а саме зменшити асигнування:

-         по КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на суму 3059,00 грн.;

-         по КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму 3486,00 грн.;

-         по КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» на суму 3800,00 грн.

Відповідно збільшити асигнування:

-         по КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 4702,00 грн.;

по КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» на суму 5643,00 грн.

    8. Здійснити перерозподіл асигнувань загального фонду районного бюджету в межах бюджетних призначень по головному розпоряднику коштів – Верхньорогачицькій районній державній адміністрації по КТКВМБ 080101 «Лікарні» в загальній сумі 9631,88 грн., а саме зменшити асигнування:

-         по КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 9631,88 грн.

Відповідно збільшити асигнування:

      - по КЕКВ 2250 «Видатки на відрядження» на суму 9631,88 грн..

    9. Фінансовому управлінню Верхньорогачицької районної державної адміністрації внести відповідні зміни до показників районного бюджету на 2016 рік.

    10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів та спільної власності територіальних громад району.

 

Голова районної ради                                                                   Г.І.Нестеренко

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення районної ради «Про внесення змін

до рішення районної ради від 30 грудня 2015 року № 44

«Про районний бюджет на 2016 рік»».

 

      Пропонується зменшити дохідну частину  загального фонду районного бюджету  за ККД 41031000 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу» на загальну суму 1848400,00 грн.

    Пропонується збільшити дохідну частину загального фонду районного бюджету за ККД 41030800 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот» на суму 3546526,00 грн..

     Пропонується збільшити дохідну частину  загального фонду районного бюджету  за ККД 11010400 «Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата» на загальну суму 20948,00 грн.

          Пропонується зменшити видаткову частину загального фонду районного бюджету  за рахунок субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу по головному розпоряднику коштів – управлінню праці та соціального захисту населення Верхньорогачицької районної державної адміністрації за КТКВМБ 090406 «Субсидії населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу» на загальну суму 1848400,00 грн..

      Пропонується збільшити видаткову частину загального фонду районного бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот по головному розпоряднику коштів по головному розпоряднику коштів – управлінню праці та соціального захисту населення Верхньорогачицької районної державної адміністрації на загальну суму 3546526,00 грн., а саме:

    -  за КТКВМБ 090201 «Пільги ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України `Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту`, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, дітям війни, особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань та реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами, на житлово-комунальні послуги» на загальну суму 137324,12 грн.;

    - за КТКВМБ 090204 «Пільги ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам податкової міліції, ветеранам державної пожежної охорони, ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранам служби цивільного захисту, ветеранам Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України, вдовам (вдівцям) померлих (загиблих) ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів податкової міліції, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранів служби цивільного захисту та ветеранів Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України, звільненим зі служби за віком, через хворобу або за вислугою років військовослужбовцям Служби безпеки України, працівникам міліції, особам начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, особам, звільненим із служби цивільного захисту за віком, через хворобу або за вислугою років, та які стали інвалідами під час виконання службових обов`язків, пенсіонерам з числа слідчих прокуратури, дітям (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, загиблих або померлих у зв`язку з виконанням службових обов`язків, непрацездатним членам сімей, які перебували на їх утриманні, звільненим з військової служби особам, які стали інвалідами під час проходження військової служби, батькам та членам сімей військовослужбовців, військовослужбовців Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України, які загинули (померли) або пропали безвісти під час проходження військової служби, батькам та членам сімей осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які загинули (померли) або зникли безвісти під час виконання службових обов`язків на житлово-комунальні послуги» на загальну суму 707,68 грн.

   - за КТКВМБ 090207 «Пільги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов`язана з Чорнобильською катастрофою, на житлово-комунальні послуги» на загальну суму 424,58 грн.

    - за КТКВМБ 090210 «Пільги пенсіонерам з числа спеціалістів із захисту рослин, передбачені частиною четвертою статті 20 Закону України `Про захист рослин`, громадянам, передбачені пунктом `ї` частини першої статті 77 Основ законодавства про охорону здоров`я, частиною п`ятою статті 29 Закону України `Про культуру`, частиною другою статті 30 Закону України `Про бібліотеки та бібліотечну справу`, абзацом першим частини четвертої статті 57 Закону України `Про освіту`, на безоплатне користування житлом, опаленням та освітленням» на загальну суму 60999,67 грн.

    - за КТКВМБ 090215 «Пільги багатодітним сім`ям, дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім`ям, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також сім`ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування, на житлово-комунальні послуги» на загальну суму 33813,25 грн.

   -  за КТКВМБ 090405 «Субсидії населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг» на загальну суму 3313256,70 грн.

    Пропонується збільшити видаткову частину загального фонду районного бюджету по головному розпоряднику коштів – Верхньорогачицькій районній раді по КТКВМБ 250203 «Проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів»  на загальну суму 20948,00 грн..

    Пропонується здійснити перерозподіл асигнувань загального фонду районного бюджету в межах бюджетних призначень по головному розпоряднику коштів – Верхньорогачицькій районній раді по КТКВМБ 250203 «Проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів»  на загальну суму 10345,00, а саме зменшити асигнування:

-         по КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на суму 3059,00 грн.;

-         по КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму 3486,00 грн.;

-         по КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» на суму 3800,00 грн.

Відповідно збільшити асигнування:

-         по КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 4702,00 грн.;

      - по КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» на суму 5643,00 грн.

    Пропонується здійснити перерозподіл асигнувань загального фонду районного бюджету в межах бюджетних призначень по головному розпоряднику коштів – Верхньорогачицькій районній державній адміністрації по КТКВМБ 080101 «Лікарні» в загальній сумі 9631,88 грн., а саме зменшити асигнування:

-         по КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 9631,88 грн.

Відповідно збільшити асигнування:

      - по КЕКВ 2250 «Видатки на відрядження» на суму 9631,88 грн..

 

 

Начальник фінансового управління                                     Н.С.Яворницька 

        

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua