проект 

У К Р А Ї Н А

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА РАЙОННА РАДА

Херсонська області 

Р І Ш Е Н Н Я

ХХ сесії  сьомого  скликання

від              2017  року  № ___  

Про встановлення надбавки за складність та

напруженість в роботі директору

комунального закладу «Верхньорогачицький

районний будинок культури»

Верхньорогачицької районної ради

Херсонської області Анцибору О.М.

 

 

Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання наказу Міністерства культури і туризму України від 18 жовтня 2005 року № 745 «Про упорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки», розглянувши подання районної державної адміністрації від 29 травня 2017 року № 102/01-03,   районна рада                                     

 

В И Р І Ш И Л А:

        

         1. Встановити директору комунального закладу «Верхньорогачицький районний будинок культури» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області АНЦИБОРУ Олександру Миколайовичу надбавку за складність, напруженість в роботі у розмірі 30% посадового окладу щомісячно з червня 2017 року.

         2. Директору комунальної установи «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів культури» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області здійснити необхідні зміни в нарахуванні оплати праці Анцибору О.М.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів та спільної власності територіальних громад району.

                           

Голова районної ради                                        Г.І.Нестеренко

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua