У к р а ї н а

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

Херсонської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

Від  08 серпня  2017 року   № 32 

 

Про  скликання  ХХІІ сесії

районної  ради VІІ скликання

 

 

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Скликати ХХІІ сесію районної ради VІІ скликання
    18 серпня 2017 року. Роботу сесії розпочати о 10.00.  Сесію провести у приміщенні районної ради (смт Верхній Рогачик, вул. Центральна, 48,  ІІ поверх, велика зала засідань).

2.    На розгляд сесії винести питання:

2.1. Про хід виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Верхньорогачицького району за  І  півріччя 2017 року.

2.2. Про звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року.

2.3. Про внесення  змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 181 «Про районний бюджет на 2017 рік».

2.4. Про районну цільову програму «Електронна охорона здоров’я» на 2017-2020 роки.

2.5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для підготовки лоту для продажу права оренди для

ведення фермерського господарства, із земель державної власності сільськогосподарського призначення за  межами населених пунктів на території Верхньорогачицької селищної ради Верхньорогачицького району Херсонської області.

2.6. Про утворення Верхньорогачицького освітнього округу та затвердження Положення про Верхньорогачицький освітній округ.

2.7.  Про утворення на базі Верхньорогачицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 опорного навчального закладу – Верхньорогачицька опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Верхньорогачицької районної ради Херсонської області.

2.8. Про реорганізацію Зеленівської загальноосвітньої школи І ступеня Верхньорогачицької районної ради Херсонської області у Зеленівську  філію І ступеня шляхом приєднання до Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицької районної ради Херсонської області.

2.9. Про затвердження Положення про опорний загальноосвітній навчальний заклад Верхньорогачицької районної ради Херсонської області та Положення про філію опорного загальноосвітнього навчального закладу Верхньорогачицької районної ради Херсонської області.

2.11. Про затвердження Статуту Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицької районної ради Херсонської області та Положення про Зеленівську  філію І ступеня Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицької районної ради Херсонської області.

2.12. Про затвердження Положення про призначення керівника опорного навчального закладу Верхньорогачицького району Херсонської області.

2.13.  Про розпорядження голови районної ради, прийняті в міжсесійний період з 27 червня 2017 року по 17 серпня 2017 року.

 

Голова районної ради                             Г.І. Нестеренко

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua