У к р а ї н а

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

Херсонської області

 

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

 

 

від 26 вересня  2017 року  № 38

 

Про  скликання  ХХІІІ сесії

районної  ради VІІ скликання

 

 

 

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Скликати ХХІІІ сесію районної ради VІІ скликання
    06 жовтня 2017 року. Роботу сесії розпочати о 10.00.  Сесію провести у приміщенні районної ради (смт Верхній Рогачик, вул. Центральна, 48,  ІІ поверх, велика зала засідань).

2.    На розгляд сесії винести питання:

2.1. Про інформацію заступника керівника Каховської місцевої прокуратури  Херсонської області про результати діяльності Каховської місцевої  прокуратури на території  Верхньорогачицького району за перше півріччя  2017  року.

2.2. Про інформацію   начальника  Верхньорогачицького  відділення

Каховського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Херсонській області про забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку на території Верхньорогачицького району за перше півріччя  2017 року.

2.3. Про районну  програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту  населення  і  територій  Верхньорогачицького району  від

надзвичайних ситуацій на 2017-2020 роки.

2.4. Про  внесення змін до районної програми економічного, соціального та культурного розвитку Верхньорогачицького району на 2017 рік.

2.5. Про внесення змін до програми розвитку інформаційного простору Верхньорогачицького району на 2017-2020 роки.

2.6. Про внесення змін та доповнень до районної програми соціального

захисту людей  похилого віку,  інвалідів  та  підтримки  сім’ї,  утвердження

гендерної рівності і  протидії торгівлі людьми на 2015-2019 роки.

2.7. Про внесення  змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 181 «Про районний бюджет на 2017 рік».

2.8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для підготовки лоту для продажу права оренди для

ведення фермерського господарства, із земель державної власності сільськогосподарського призначення за  межами населених пунктів на території Верхньорогачицької селищної ради Верхньорогачицького району Херсонської області.

2.9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для підготовки лоту для продажу права оренди для ведення фермерського господарства, із земель державної власності сільськогосподарського призначення за  межами населених пунктів на території Бережанської сільської ради Верхньорогачицького району Херсонської області.

2.10. Про  внесення змін до граничної чисельності та структури комунального закладу «Верхньорогачицька центральна районна лікарня» Верхньорогачицької районної ради.

2.11. Про встановлення надбавки за складність, напруженість у роботі головному лікарю КННП «Верхньорогачицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області  Марцафель Ю.Ю.

2.12. Про розпорядження голови районної ради, прийняті в міжсесійний період з 18 серпня 2017 року по 05 жовтня 2017 року.

 

 

 

Голова районної ради                             Г.І. Нестеренко

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua